sale weselne

Posiadamy trzy sale do organizacji przyjęć weselnych oraz innych imprez okolicznoscowych.

sala kryształowa

Sala kryształowa przeznaczona jest do organizacji przyjęć weselnych od 70 do 180 osób. Przepiękne kryształowe żyrandole i kryształowe lustra w połączeniu z obrazami w złotych ramach stwarzają niesamowity klimat. Pomimo dużego metrażu i wysokich sufitów sala sprawia wrażenie przytulnego i ciepłego miejsca. Sala posiada bezpośrednie wyjście na ogród, jest klimatyzowana i ma ciekawą architekturę. Organizując wesele w Sali kryształowej Państwo oraz Państwa goście zapamiętają te chwilę na długie lata.

sala napoleońska

Sala Napoleońska na co dzień otwarta jako Restauracja Napoleońska mieści 40 osób. Posiada osobną kuchnię dwa wejścia od strony hotelu i od strony ogródka. Sala ma stylowe wnętrze na ścianach wiszą obrazy z wizerunkiem Napoleona Bonapartego oraz przedwojennymi zdięciami Środy Śląskiej. Sala ta wyśmienicie sprawdza się do organizacji kameralnych uroczystości zarówno rodzinnych jak i biznesowych.

sala letnia

brak zdjęć brak zdjęć
brak zdjęć brak zdjęć

Sala letnia jest naszym najnowszym dzieckiem. Położona jest tuż obok hotelu z wyjściem na piękny sosnowo brzozowy lasek. W lasku tym znajduję się altana i plac zabaw dla dzieci. Jej budowa pozwala nam na różnorodne wykorzystanie. Sala pomieści 60 osób. Sala nawiązuje architekturą do Sali kryształowej.

usługi cateringowe

uslugi cateringowe

Nasza firma zajmuje się usługami cateringowymi od wielu lat. Organizujemy imprezy plenerowe jak również dowożeniem posiłków do firm biur i fabryk W naszej ofercie można znaleźć zarówno wykwintne Dania jak również posiłki regeneracyjne.

sala na 180 osób

sala na 180 osob

Sala na 180 osób. Przepiękne kryształowe żyrandole i kryształowe lustra w połączeniu z obrazami w złotych ramach stwarzają niesamowity klimat. Organizując wesele w Sali kryształowej Państwo oraz Państwa goście zapamiętają te chwilę na długie lata.

90 miejsc noclegowych

90 miejsc noclegowych

Hotel posiada 90 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki telewizję satelitarną telefony i bezpłatny Internet bezprzewodowy. Dodatkowo funkcjonuje restauracja Napoleońska z szerokim menu

Kontakt

Adres: ul Wrocławska 86,

55-300 Środa Śląska

tel.: +48 71-31-72-429

fax: +48 71-31-72-429

e-mail: info@hotel.hellon.com.pl